2023-2024
President | Jen Lukeis |
Vice President | Anne De Manser |
Secretary | Joel Barker |
Treasurer | Lyle Russell |
General Committee | Elana Agnew, Cathy Gleeson, Luke Bartlett, Angela Kenna, Samantha Lane, Adam Borthwick, Kyle Jamieson, Jane Phipps, Rebecca Grey, Harry Price, Paul Venzo |
Junior Committee |
2022-2023
President | Jen Lukeis |
Vice President | Anne De Manser |
Secretary | Joel Barker |
Treasurer | Lyle Russell |
General Committee | Elana Agnew, Cathy Gleeson, Luke Bartlett, Angela Kenna, Samantha Lane, Adam Borthwick, Kyle Jamieson, Jane Phipps, Rebecca Grey |
Junior Committee |
2021-2022
President | Jen Lukeis |
Vice President | Anne De Manser |
Secretary | Joel Barker |
Treasurer | Lyle Russell |
General Committee | Elana Agnew, Cathy Gleeson, Luke Bartlett, Angela Kenna, Nikki Nuske, Adam Borthwick, Kyle Jamieson, Jane Phipps, Rebecca Grey |
Junior Committee | Harry Price, Caitlin Garner |
2020-2021
President | Jen Lukeis |
Secretary | Joel Barker |
Treasurer | Lyle Russell |
General Committee | Elana Agnew, Cathy Gleeson, Luke Bartlett, Angela Kenna, Nikki Nuske, Anne De Manser, Adam Borthwick, Kyle Jamieson, Jane Phipps |
Junior Committee | Keelan Mast, Aaron Body |
2019-2020
President | Janet Punch |
Vice President | Jen Lukeis |
Secretary | Joel Barker |
Treasurer | Lyle Russell |
Assistant Treasurer | Luke Bartlett |
General Committee | Elana Agnew, Cathy Gleeson, Angela Kenna, Nikki Nuske |
Junior Committee | Keelan Mast, Aaron Body |
2018-2019
President | Janet Punch |
Secretary | Joel Barker |
Treasurer | Lyle Russell |
Assistant Treasurer | Wendy McKenzie |
General Committee | Elana Agnew, Luke Bartlett, Danielle Gladman, Cathy Gleeson, Lucy Keough, Jen Lukeis |
Junior Committee | Angela Kenna, Maddie Solly |
2017-2018
President | Michael Downes |
Vice President | Lyle Russell |
Secretary | Janet Punch |
Assistant Secretary | Caroline Garner |
Treasurer | Lyle Russell |
Assistant Treasurer | Wendy McKenzie |
General Committee | Joel Barker, Luke Bartlett, Wendy Benter, Willy Benter, Lucy Keough, Jen Lukeis, Donna Lumb, Tom O’Sullivan |
Junior Committee | Dayne Eggers, Maddie Solly |
2016-2017
President | Michael Downes |
Vice President | Lyle Russell |
Secretary | Janet Punch |
Treasurer | Donna Lumb |
Assistant Treasurer | Lyle Russell |
General Committee | Joel Barker, Wendy Benter, Willy Benter, Wade Fullerton, Caroline Garner, Lucy Keough, Aradie Walters |
Junior Committee | Angela Kenna, Annabelle Ziegeler |
2015-2016
President | Brooke Chambers |
Vice President | Michael Downes |
Secretary | Janet Punch |
Treasurer | Donna Lumb |
Assistant Treasurer | Lyle Russell |
General Committee | Joel Barker, Wendy Benter, Willy Benter, Emily Burleigh, Lucy Keough, Aimie Littlejohn, Maja Pearson, Brenton Schintler, Clinton Turner-Downes, Aradie Walters |
Junior Committee | James Hickman & Rebecca Fullerton |
2014-2015
President | Lyle Russell |
Vice President | Michael Downes |
Secretary | Janet Punch |
Treasurer | Sue Sloane |
General Committee | Wendy Benter, Willy Benter, Brooke Chambers, Lucy Keough, Donna Lumb, Emma Miller, Maja Pearson, Brenton Schintler |
Junior Committee | Jacqui Lumsden & Elijah Ziegeler |
2013-2014
President | Lyle Russell |
Vice President | Michael Downes |
Secretary | Janet Punch |
Treasurer | Sue Sloane |
General Committee | Maja Pearson, Clinton Turner-Downes, Lizzie Dunbar, Brooke Williamson, Emma Miller, Wendy Benter, Aaron McDonald, Seona Taylor, Lucy Keough |
Junior Committee | Elijah Ziegeler & Eliza Sully |
2012-2013
President | Michael Downes |
Vice President | Emma Miller |
Secretary | Seona Taylor |
Treasurer | Sue Sloane |
General Committee | Lyle Russell, Janet Punch, Margaret Coates, Maja Pearson, Wendy Benter, Rachel Peters, Brooke Williamson |
Junior Committee | Louis Carvahlo & Maddie Winzar |
2011-2012
President | Michael Downes |
Vice President | Brooke Williamson |
Secretary | Seona Taylor |
Treasurer | Margaret Coates |
General Committee | Emma Miller, Neil Ballard, Lyle Russell, Sue Sloane, Janet Punch |
Junior Committee | Louis Carvalho & Maddie Winzar |
2010-2011
President | Janet Punch |
Secretary | Neil Ballard |
Treasurer | Michael Lynch |
General Committee | Margaret Coates, Michael Downes, Marcelle Walters and Kerry Cheeseman, Lyle Russell, Brooke Williamson, Ann Hegarty |
Junior Committee | Ali McLaren & David Coates |
2009-2010
President | Janet Punch |
Secretary | Neil Ballard |
Assistant Secretary | Lyle Russell |
Treasurer | Michael Lynch |
General Committee | Margaret Coates, Michael Downes, Marcelle Walters and Kerry Cheeseman |
Junior Committee | Ali McLaren & Mathew Delaney |
2008-2009
President | Danielle Gladman |
Vice President | Janet Punch |
Secretary | Neil Ballard |
Assistant Secretary | Lyle Russell |
Treasurer | Michael Lynch |
General Committee | Margaret Coates, Michael Downes, Monique Ferrier, Darcy Hegarty, Carole Macpherson, Andrina Mitchell, Barry Pike, Jenny Trigg |
Junior Committee | Jacki McLeod, Mathew Delaney |
2007-2008
President | Danielle Gladman |
Vice President | Leonie Fortuna |
Secretary | Janet Punch |
Assistant Secretary | Neil Ballard |
Treasurer | Michael Lynch |
General Committee | Rob Dowlin, Michael Downes, Monique Ferrier, Carole Macpherson, Lyle Russell, Andrina Mitchell |
Junior Committee | Meg Lumsden, Andrew Coates |
2006-2007
President | Neil Ballard |
Secretary | Janet Punch |
Treasurer | Micheal Lynch |
General Committee | Helen Chenoweth, Rob Dowlin, Michael Downes, Sarah Drylie, Monique Ferrier, Danielle Gladman, Carole Macpherson, Camilla McLeod |
Junior Committee | Jacki McLeod and Stephen Walters |
2005-2006
President | Neil Ballard |
Vice President | Sarah Drylie |
Secretary | Janet Punch |
Treasurer | Micheal Lynch |
General Committee | Helen Chenoweth, Rob Dowlin, Michael Downes, Sarah Drylie, Monique Ferrier, Danielle Gladman, Carole Macpherson, Camilla McLeod, Bernie Noonan, Erin Hurley, Veronica Showler, David Prince |
Junior Committee | Lisa Macdonald and Matt Orchard |
2004-2005
President | Bernie Noonan |
Vice President | Sue Spartels |
Secretary | Neil Ballard |
Treasurer | Micheal Lynch |
Assistant Treasurer | Janet Bell |
General Committee | Sharon Gore, Phil Carter, Elaine Walther, Kathryn Suggett, David Prince, Mary Bool |
Junior Committee | Erin Groves and Tom Ballard |
2003-2004
President | Bernie Noonan |
Vice President | Sue Spartels |
Secretary | Neil Ballard |
Treasurer | Michael Lynch |
Assistant Treasurers | Janet Bell and Jean Platt |
General Committee | Elaine Walther, Andrew Philpot, Michael Downes, Kate Scroggie, Michael Williams |
Junior Committee | Erin Groves and Adam Kirk |
2002-2003
President | Sue Spartels |
Vice President | Bernie Noonan |
Secretary | Neil Ballard |
Treasurer | Kathy Bald |
General Committee | Sharon Gore, Phil Carter, Elaine Walther, Kathryn Suggett, David Prince, Mary Bool |
Junior Committee | Gavin Ballard and Shari Bell |
2001-2002
President | Sue Spartels |
Vice President | Bernie Noonan |
Secretary | Sharon Gore |
Assistant Secretary | Neil Ballard |
Treasurer | Christine Sawyer |
Assistant Treasurer | Phil Carter |
Junior Committee | Gavin Ballard and David Prince |